Національно-патріотичне виховання

Національно - патріотичне виховання

Результат пошуку зображень за запитом "державні символи анімації"

Вшанування державної символіки:

У шкільному коридорі та у класах оформлені сучасні куточки державної символіки.

Щопонеділка учні виконують гімн України..

На Перший та на Останній дзвоник всі приходять у вишиванках.

В День Державного Прапора України проводиться святкова лінійка та урочисте підняття Державного Прапора.

Колектив школи щорічно приймає участь в урочистостях до Дня Незалежності, що відбуваються у селі.

Свідомий громадянин - патріот України

1. Це патріотична самосвідомість, громадянська відповідальність і мужність, суспільна ініціативність і активність, готовність трудитися для розквіту Батьківщини, захищати її, підносити міжнародний авторитет.

2. Це - повага до Конституції, законів Української держави, прийнятих у ній правових норм, сформована потреба в їх дотриманні, висока правосвідомість.

3. Це досконале знання державної мови, постійна турбота про піднесення її престижу й функціонування в усіх сферах суспільного життя й побуту.

4. Це повага до батьків, свого родоводу, до традицій та історії рідного краю, усвідомлення своєї належності до нього як до представника, спадкоємця й наступника.

5. Це дисциплінованість, працьовитість, завзятість, творчість, почуття дбайливого господаря своєї землі, піклування про її природу, екологію.

6. Це фізична досконалість, моральна чистота, висока художньо-естетична вихованість.

7. Це - гуманність, шанобливе ставлення до культури, традицій , звичаїв інших народностей, що населяють Україну, висока культура міжнаціонального спілкування.

8. Це патріотична самосвідомість, громадянська відповідальність і мужність, суспільна ініціативність і активність, готовність

9. Це - повага до Конституції, законів Української держави, прийнятих у ній правових норм, сформована потреба в їх дотриманні, висока правосвідомість.

10. Це досконале знання державної мови, постійна турбота про піднесення її престижу й функціонування в усіх сферах суспільного життя й побуту.

11. Це повага до батьків, свого родоводу, до традицій та історії рідного краю, усвідомлення своєї належності до нього як до представника, спадкоємця й наступника.

12. Це дисциплінованість, працьовитість, завзятість, творчість, почуття дбайливого господаря своєї землі, піклування про її природу, екологію.

13. Це фізична досконалість, моральна чистота, висока художньо-естетична вихованість.

14. Це - гуманність, шанобливе ставлення до культури, традицій , звичаїв інших народностей, що населяють Україну, висока культура міжнаціонального спілкування.

Результат пошуку зображень за запитом "державні символи анімації"