Методична робота

Удосконалення методичної майстерності - це, передусім, самоосвіта, особисті ваші зусилля, спрямовані на підвищення власної культури праці і, в першу чергу, культури мислення.

В.Сухомлинський

Основні форми методичної роботи в школі різняться між собою використовуваними прийомами, будучи однаково спрямованими на вдосконалення майстерності вчителя і педагогічного колективу загалом.

Результат пошуку зображень за запитом "візерунки"

Для керування виховним процесом у школі створено методичне об'єднання класних керівників (керівник - Копчук Ольга Василівна)

Це структурний підрозділ внутрішньошкільної системи керування виховним процесом, який координує науково-методичну та організаційну роботу класних керівників.

Проблема над якою працює МО у 2016-2017 н.р.

"Діяльність класного керівника щодо спрямування зусиль школи, сім’ї та громадськості на формування активного громадянина сучасного суспільства.

Результат пошуку зображень за запитом "візерунки"

Методичне об`єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу (керівник Толуб’як Ольга Михайлівна)

Проблема над якою працює МО:

"Використання елементів ІКТ з метою підвищення якості навчально – виховного процесу".

Результат пошуку зображень за запитом "візерунки"

МО вчителів природничо – математичного циклу

(керівник Фрайнд Ольга Іванівна)

Проблема над якою працює МО:

"Активізація розумової діяльності учнів як основа морального та індивідуального розвитку особистості. Широке застосування нових педагогічних технологій".

МО вчителів початкових класів

(керівник Кравчук Віра Ярославівна)

Проблема над якою працює МО:

"Оптимальне поєднання традиційних та інноваційних форм і методів виховання з метою формування пізнавальної самостійності молодших школярів".