1 вер. 2016

Свято першого дзвоника "Здраствуй, рідна школа!"

28 трав. 2016

Випускний

27 трав. 2016

Останній дзвоник

5 трав. 2016

Вшанування пам'яті загиблих у Другій світовій війні

"Господи! Благослови Україну і всі родини наші, навчи нас не продавати свою совість ні дешево, ні дорого. Дай нам, Боже, жити вільним життям, дай кращу долю нашому народу, дай нам єдність, мир і спокій. Господи, збережи Україну" - такими словами ведучі закінчували свято. Учні поклали квіти біля Обеліска Слави та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
26 квіт. 2016

Наслідки Чорнобильської катастрофи 30 років потому...

26 квітня учитель біології првела з учнями виховну бесіду на тему:"Наслідки Чорнобильської катастрофи 30 років потому..."
25 квіт. 2016