Тиждень права

План проведення тижня права

Понеділок  07.12

1.     Педагогічна нарада на тему: «Злочин можна попередити».

2.     Загальношкільна лінійка – ознайомлення з планом проведення « Тижня правових знань.

3.     Створення книжкової  тематичної виставки

4.     Оголошується конкурс на кращий малюнок на тему: « Права дитини в малюнках», та на кращий літературний твір на тему « Права очима дітей »

Вівторок   08.12

1.     Загальношкільна лінійка за участю дирекції школи на тему : «Злочин можна попередити».

2.     Година класного керівника на правову тематику  1 - 11 класи (методична допомога бібліотекаря).

3.     Урок на тему : «Права дитини» для учнів початкових класів ( показ слайдів і музичного ролика за допомогою інтернет ресурсів).

4.     Урок на тему : «Права дитини» для учнів 5 – 6 класу ( показ слайдів і документального фільму за допомогою інтернет ресурсів).

Середа  09.12

1.     Урок на тему : «Права дитини» для учнів 7 – 8 класу ( показ слайдів і     документального фільму за допомогою інтернет ресурсів).

2.     Урок на тему : «Права дитини» для учнів 9 – 11 класу ( показ слайдів і     документального фільму за допомогою інтернет ресурсів).

3.     Ознайомлення  учнів з юридичними документами:

-         Законами;

-         Кодексами;

-         Нормативно – правовими актами;

-         Юридичною літературою.

4.     Бесіда за участю дільничного участкового  на тему: « Закони й правоохоронні органи ».

Четвер  10.12

1.     Проведення соціологічного опитування : «Діти та молодь про свої  права».

2.     Тренінгове заняття для учнів 8 – 11класів: «Підлітки мають знати свої права».

3.     Виставка малюнків  « Права дитини в малюнках ».

П’ятниця  11.12

1.Оголошення результатів конкурсів малюнків та літературних творів.

2. Підведення підсумку тижня права.